Столтенберг зробив важливу заяву про вступ України до НАТО: вже скоро

Столтенберг зробив важливу заяву про вступ України до НАТО: вже скоро
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Генсек НАТО Йенс Столтенберг під час зустрічі з українським прем’єром Денисом Шмигалем прояснив ситуацію щодо членства України в НАТО.

Така заява прозвучала на прес-конференції Столтенберга в Брюсселі. На сьогоднішній день, конкретної дати вступу України в Альянс немає.

Loading...

Як стверджує Столтенберг, Україна стає ближче до членства у НАТО з впровадженням стандартів Альянсу.

“Чим Україна стає ближчою до стандартів НАТО, тим ближчою вона стає до членства в НАТО. Я не можу назвати конкретну дату вступу, але можу сказати, що ми будемо підтримувати її на шляху до Альянсу. Кращий засіб – продовження демократичних реформ”, – вважає генсек НАТО.

У свою чергу, Шмигаль заявив, що Україна не хоче відставати від Грузії і розраховує разом з нею отримати План дій щодо членства в НАТО. Політик стверджує, що Україна виконує “домашнє завдання” щодо євроатлантичної інтеграції, приймає потрібні закони і продовжує реформу Збройних сил.

Як ми вже розповідали раніше, Україна має намір стати повноцінним членом НАТО в 2030 році. А надання Україні Плану дій щодо членства стане потужним імпульсом для досягнення критеріїв членства до зазначеного терміну.

А також, Україна розраховує на збільшення кількості навчань НАТО на своїй території. Також хоче більше взаємодії з альянсом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...