У НАТО озвучили невтішний прогноз для України з отримання ПДЧ

У НАТО озвучили невтішний прогноз для України з отримання ПДЧ
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Отримання Україною Плану дій для членства (ПДЧ) в НАТО незабаром не варто очікувати, оскільки на даний момент в Альянсі немає консенсусу з цього питання.

Таку думку озвучив заступник генерального секретаря НАТО Мірчі Джоане, передає УНІАН.

Loading...

Він привів у приклад Румунію, яка в середині-кінці 90-х захотіла в НАТО і ЄС, але не всі давали цій країні шанс на членство, в 1999 році Румунію навіть не запросили на саміт Альянсу в Вашингтоні для першого раунду переговорів.

“Політика відкритих дверей є незмінною, реальною та актуальною. Наші лідери за тиждень до саміту НАТО підтверджують політику відкритих дверей. Ми організація 30 країн, яка приймає рішення шляхом консенсусу. Для того, щоб прийняти рішення, необхідно прийти до консенсусу, а в цьому питанні консенсусу поки немає”, – підкреслив Джоане.

Він закликав Україну далі проводити реформи і не тільки заради вступу в Альянс, а, в першу чергу, заради власного народу.

Як ми вже розповідали раніше, генсек НАТО Йенс Столтенберг висловив стурбованість з приводу тісної співпраці Білорусі з Росією. Столтенберг застеріг президентів Росії і Білорусі від дестабілізації на східному фланзі НАТО.

Тим часом, в РНБО вважають, що Україна не стануть приймати в НАТО до тих пір, поки економіка країни продовжує залишатися під впливом олігархів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...