У Росії заявили, що видворили “українського агента”: стало відомо його ім’я

У Росії заявили, що видворили “українського агента”: стало відомо його ім’я
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії затриманий Семеняк Олексій Петрович – у ФСБ заявили, що він є агентом українських спецслужб, і вів розвідувально-підривну діяльність.

Loading...

Напередодні, як повідомили російські силовики, його видворили з країни.

“Його діяльність тривалий період часу координувалася співробітниками української контррозвідки старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ 2 відділу 1 Управління Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ старшим лейтенантом Гасимовим Тимуром Габіловічем і заступником начальника 2 відділу 1 Управління ДКІБ СБУ підполковником Черняком Ігорем Романовичем. Під час виробництва невідкладних оперативно-розшукових заходів вилучено персональні електронні пристрої громадянина України з повідомленнями від співробітників СБУ, що пропонують надати їм сприяння у вирішенні їх робочих питань, що мають за мету нанесення шкоди безпеці інтересам Російської Федерації “, – йдеться в заяві ФСБ.

 Силовики також стверджують, що громадянин України вже підтвердив “факт підтримки тривалих відносин із зазначеними представниками національної спецслужби, повідомив про надання їм різнопланової консультаційної допомоги”.

У ФСБ також стверджують, що зафіксували спробу третіх осіб з Києва віддалено знищити дані з його мобільного пристрою. 3 червня чоловіка видворили з Росії, заборонивши йому в’їзд на термін 25 років.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України, а також Головне управління розвідки Міністерства оборони України будуть визнані в «ЛНР» терористичними організаціями. З таким зверненням «генеральна прокуратура республіки» має намір звернутися в «Верховний суд республіки».

Раніше ЗМІ сепаратистів повідомляли, що в «ЛНР» мають намір посилити покарання для українських військових аж до смертної кари.

Джерело: Народна Правда
загрузка...