В Україні ослабили карантин: що дозволили

В Україні ослабили карантин: що дозволили
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Україні переглянули обмеження адаптивного карантину, який діє на території країни. Так, тепер ресторанам дозволено працювати цілодобово.

Loading...

Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів.

В Україні дозволено проведення масових заходів, в тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування. При цьому необхідно дотримуватися умова – на одну людину повинно бути виділено 4 квадратних метра площі будівлі, території або при заповнювання на понад дві третини місць.

Робота ресторанів дозволена цілодобово, а відстань між столиками зменшено з 2 до 1,5 метрів.

Крім того, обмеження не застосовуються, якщо у всіх учасників і організаторів заходу негативний результат тесту на коронавірус методом ПЛР або експрес-тест, який був проведений не більше ніж за 72 години до заходу, або документу, що підтверджує отримання двох доз вакцини.

Також в кінотеатрах та інших закладах культури дозволено приймати відвідувачів при наповненості залів не більше ніж на дві третини місць.

Раніше, глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що в Україні готують зміни в адаптивний карантин. Зокрема, будуть переглянуті критерії “зеленої” зони.

Як ми вже розповідали раніше, в рамках другої гуманітарної допомоги Україна відправила до Індії ще 216 кисневих концентраторів для боротьби з COVID-19. В цілому, Україна направила в цю країну 400 таких пристроїв.

Також нагадуємо, зараз в Європі для українців відкриті такі країни: Греція, Кіпр, Хорватія і Болгарія.

Джерело: Народна Правда
загрузка...