Інфекціоніст прогнозує в Україні нову хвилю COVID-19

Інфекціоніст прогнозує в Україні нову хвилю COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Чергової (четвертої) хвилі COVID-19 Україні, швидше за все, не уникнути. Ймовірно, вона буде вже восени. З цієї причини дуже важливо встигнути вакцинувати якомога більше людей влітку.

Таку думку в ефірі програми “Сніданок з 1 + 1” висловила медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова:

Loading...

“Саме тому дуже важливо протягом літа прищеплювати максимальну кількість людей. Щоб до осені було вакциновано якомога більше українців. Звичайно, наскільки це можливо, враховуючи доступність вакцин”.

Вона порадила не зволікати з вакцинацією тих, хто вже перехворів на COVID-19. За її словами, щеплення можна робити відразу після одужання або не пізніше, ніж через три місяці після нього.

Окремо вона додала, що препарат не можна вводити тим, у кого під час введення першої дози виникли ускладнення – анафілактичний шок. Вагітні, за її словами, також повинні бути вакцинованими, але для них пріоритетною вакциною повинна бути Pfizer & BioNTech.

В Україні переглянули обмеження адаптивного карантину, який діє на території країни. Так, тепер ресторанам дозволено працювати цілодобово.

Генеральних директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейсус попередив , що занадто швидке зняття карантинних обмежень в світі, в зв’язку з поширенням нових штамів COVID-19, може мати катастрофічні наслідки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...