НБУ погодив нового главу ПриватБанку: хто такий Герхард Бьош

НБУ погодив нового главу ПриватБанку: хто такий Герхард Бьош
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Правління Національного банку України погодило кандидатуру на посаду голови правління державного ПриватБанку за результатами розгляду пакета документів і співбесіди.

Так, Герхард Бьош законно зможе очолити фінансову установу. Рішення було прийнято сьогодні, 8 червня.

Loading...

Подробиці опублікувала прес-служба регулятора.

“Ми вітаємо Герхарда Бьоша з узгодженням його кандидатури на посаду голови правління ПриватБанку і впевнені, що його професіоналізм сприятиме подальшому розвитку банку. Якісне корпоративне управління в державних банках – безумовний пріоритет Національного банку і запорука ефективної роботи державних банків”, – повідомив глава Національного банку Кирило Шевченко.

Нагадаємо, у травні 2021 року наглядова рада ПриватБанку призначила Герхарда Бьоша головою правління ПриватБанку за результатами проведеного конкурсного відбору. Пан Бьош був призначений строком на п’ять років.

Герхард Бьош – банкір, фінансист. Раніше обіймав посаду першого заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль.

НБУ погодив нового главу ПриватБанку: хто такий Герхард Бьош

Як ми вже розповідали раніше, вищий антикорупційний суд України від 2 червня дозволив заочно заарештувати колишнього голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета, який фігурує в справі про махінації у фінансовій установі до його націоналізації.

А також, суд міста Києва закрив провадження за позовом Олександра Дубілета. Екс-глава правління банку оскаржував договори купівлі – продажу ПриватБанку, у результаті яких держава отримала у власність 100% акцій банку в грудні 2016 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...