“Ненавиджу цих тварюк”: б’юті-майстер образила українських військових

”Ненавиджу цих тварюк”: б’юті-майстер образила українських військових
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Чугуєві Харківської області майстер з нарощування вій назвала “обриганими тварюками” українських військових. Пізніше вона спробувала викрутитися, заявивши, що мала на увазі не всю армію, а одну конкретну людину. ЗМІ повідомили, що мова йшла про дівчину-військову, яка вчасно не розплатилася з майстром.

Скандал спалахнув навколо Яни Ковальової (жінка свою сторінку в мережі вже закрила).

Loading...

Вона назвала військових “брудними, обриганими”. Додала, що вони “ходять бухіє по місту або обдо**ними”:

“Де цей військовослужбовець, якого можна поважати за щось? Які вони герої? Проти кого вони воюють? Не чіпайте мене по цій темі. Я розмотаю будь-якого і кожного”.

Ковальова також підкреслила, що ненавидить військових:

“Ненавиджу цих тварюк, просто ненавиджу. По-іншому я і сказати не можу. І ми їм платимо податки. Ось цим нахлібникам, які сидять і них * ра не роблять. Таким ублюдками, які не хочуть працювати. Наркоманам і алкашам, які йдуть туди “.

Пізніше Ковальова закрила сторінку в соцмережі, заявивши, що мала на увазі не українську армію, а певну дівчину, яка з нею “погано поступила”:

“Мені дзвонять якісь чоловіки і нібито висувають за те, що я образила всю українську армію, вибачте, а де це було сказано? Я конкретно говорила за конкретних людей, за конкретну ситуацію, в якій зі мною так вчинили. Не потрібно зараз все перекручувати і виставляти мене в поганому світлі. Я цього не говорила “.

У ЗМІ з’явилася інформація, що майстра образила клієнтка, яка служить в ЗСУ, яка вчасно не заплатила за послуги.

Як повідомлялося раніше, 6 червня на Донбасі на вибухівці підірвався військовослужбовець.

Днями на Волині помер 34-річний ветеран війни на Донбасі, колишній воїн Збройних сил України Андрій Косюр. У захисника були серйозні проблеми з організмом уві сні, коли він засинав, у нього зупинялося дихання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...