Ціни на капусту і полуницю в Україні різко впали: що подешевшає наступним

Ціни на капусту і полуницю в Україні різко впали: що подешевшає наступним
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Ціни на продукти харчування в Україні почали знижуватися. Зокрема, подешевшали молода капуста, полуниця, картопля молода, огірки.

Аналітик асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Світлана Литвин пояснює це збільшенням пропозиції:

Loading...

“У міру того, як стає тепліше на вулиці (хоча і з істотним запізненням), стають дешевшими сезонні овочі та фрукти, так як збільшується їх пропозицію. Рекордсменом по зниженню ціни за 2 останні тижні була молода капуста”, – цитують “Українські новини” .

Ціни на молоду капусту, відзначимо, впали на 53% до 9-10 грн / кг за останні 2 тижні. У той же час полуниця подешевшала на 46% до 65-70 грн / кг.

Молодий картопля подешевшала на 35% до 18-19 грн / кг, а огірки – на 19% до 16-17 грн / кг.

Ціни на кріп знизилися на 30% до 14-15 грн / 100 г, а на петрушку – на 15% до 15-16 грн / 100 г.

У той же час ціни на помідори залишаються на колишньому рівні і коливаються в діапазоні 34-55 грн / кг, залежно від виду. За словами Литвин, зниження ціни буде спостерігатися в другій половині червня – початку липня.

Як повідомлялося раніше, більшість українців (54,4%) вважають , що за останні два роки фінансове становище їхньої сім’ї погіршилося.

Ціни на продукти в Україні продовжать зростати і в червні. Експерти відзначають, що вартість продуктів з овочевої групи, яка і зараз досить висока, буде залишатися такою, по крайней мере, до кінця другої декади червня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...