У Кабміні заявили, що Україна не зупинятиме торгівлю з Росією

У Кабміні заявили, що Україна не зупинятиме торгівлю з Росією
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Незважаючи на військовий конфлікт на Донбасі, торгівля з Росією триватиме.

Таку заяву в ході форуму Україна 30 зробив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Качка.

Loading...

“У Росію ми імпортуємо титанову сировину і калій, в Білорусь – харчову продукцію. Це досить вагомі процеси, які, незважаючи на агресію Росії, будуть зберігатися як можна довше”, – розповів Качка.

При цьому він зазначив, що зараз спостерігається ослаблення подібного роду зв’язків між країнами. Але, підкреслює Качка, певні сировинні зв’язку з Білоруссю і Росією можуть призвести до взаєморозуміння в питанні недоцільності торговельної війни.

Як відомо, Росія зупинила вільну торгівлю з Україною ще в 2016 році. Відповідний указ свого часу підписував Володимир Путін в якості помсти за економічну частину асоціації України з ЄС.

Як повідомлялося раніше, Білорусь ввела режим особливих ліцензій на українські товари. Обмеження торкнуться наступних товарів: кондитерські вироби, шоколад, соки, пиво, плити ДСП і ДВП, шпалери, туалетний папір і упаковка, цегла, керамічна плитка, скляні ампули, сільгосптехніка для посіву, пральні машини і меблі.

Білорусь може тимчасово припинити поставки бензину А-95.

Джерело: Народна Правда
загрузка...