Українцям назвали топ-5 продуктів для зміцнення імунітету

Українцям назвали топ-5 продуктів для зміцнення імунітету
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Українцям нагадали, що затяжний стрес провокує запалення в організмі і зниження імунітету. Допомогти може перехід на здоровий спосіб життя і включення в свій раціон “протизапальних продуктів”.

Loading...

Корисні поради опублікував Центр громадського здоров’я на своїй сторінці в Facebook.

“Ми звикли вважати, що імунна реакція – це добре, а запалення – це погано. Але запальний процес в організмі повністю може бути нормальною імунною реакцією. Запалення, наприклад, необхідно для загоєння ран. Або ж для боротьби з інфекціями через підвищення температури тіла “, – пояснили в ЦГЗ.

Для боротьби з хронічним стресом і запаленням варто перейти на здоровий спосіб життя і включити в свій раціон продукти багаті вітамінами і фітонутрієнтами, які здатні підтримувати здоровий імунну відповідь і важливі для попередження виникнення хронічних запальних процесів в організмі.

Топ-5 таких продуктів для підвищення імунітету:

  • Куркума. Яскрава жовта спеція, яка використовується в першу чергу в якості приправи. У ній міститься куркумін, який є одним з найпотужніших антиоксидантів і зміцнює імунну систему;
  • Гарбузове насіння. У них міститься безліч корисних мікроелементів.
  • Капуста брокколі. Три порції брокколі в тиждень можуть знизити ризик раку простати більш ніж на 60%.
  • Ферментовані продукт (квашена капуста, солоні огірки, кефір). Такі продукти допомагають зберігати здорову мікрофлору кишечника.
  • Часник, який бореться з вірусними і грибковими інфекціями, а також зміцнює імунітет

Українцям назвали топ-5 продуктів для зміцнення імунітету

Як ми вже розповідали раніше, медики назвали звички, які знижують імунітет.

А тим часом, австралійські вчені з’ясували, що в організмі перехворілих COVID-19 продовжують знаходиться антитіла, які «пам’ятають», як боротися з коронавирусной інфекцією.

Джерело: Народна Правда