Виключили росіян з корінних народів: у Росії образилися на ініціативу Зеленського

Виключили росіян з корінних народів: у Росії образилися на ініціативу Зеленського
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Державна дума Російської Федерації прийняла проект заяви про засудження законопроекту президента України Володимира Зеленського “Про корінні народи України”. Як відомо, за документом, росіяни не можуть вважатися корінним народом України.

Російські депутати закликають міжпарламентські структури і парламенти країн – членів ЄС виступити проти такої ініціативи. У Росії заявили, що розглядають законопроект як образу історичної пам’яті, нову спробу вбити клин між українським, російським та іншими корінними народами України.

Loading...

Нагадаємо, 18 травня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону “Про корінні народи України” (№5506). У документі пропонується вважати корінними народами тільки ті, які не мають власного державного утворення за межами України (кримські татари, караїми та кримчаки).

Як повідомлялося раніше, в Bellingcat підтвердили , що літак «Малайзійських авіаліній», що слідував рейсом MH17, був збитий в небі над Донбасом в 2014 році за допомогою ракети, яку доставили до самохідного зенітному комплексу «Бук» з Росії.

У Росії затриманий Семеняк Олексій Петрович – в ФСБ заявили , що він є агентом українських спецслужб, і вів розвідувально-підривну діяльність.

Джерело: Народна Правда
загрузка...