Кому і чому варто часто вживати петрушку

Кому і чому варто часто вживати петрушку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Навряд чи сьогодні можна зустріти городника або дачника не знайомої з петрушкою. Невибаглива рослина, яке використовується у нас часто тільки в приготуванні салатів або подається у вигляді зелені до різних страв.

Про це пише ” Народна Правда ” з посиланням на SunDayNews.

Loading...

Петрушка може застосовуватися як помірне сечогінний засіб, сприяє нормалізації менструального циклу, добре впливає на тонус прямої кишки, підвищуючи його.

При ожирінні і хвороби печінки використовують коріння петрушки, а ось зелень рекомендується при атеросклерозі. Відвар з петрушки знайшов своє застосування в вигляді жовчогінний засіб.

Доктора рекомендують вживання петрушки при таких захворюваннях як запалення передміхурової залози, цистит, сечокам’яна хвороба, маткова кровотеча, неврози різних походжень, набряклість, метеоризм.

Крім цього, можна використовувати і примочки з петрушки. Такі примочки заспокійливо діють і зменшують місцеве запалення від укусів комарів і бджіл.

Говорячи про корінь петрушки, слід сказати, що він добре сприяє зміцненню ясен, а ось насіння здатні підвищити чутливість організму до сонячних променів.

Це властивість насіння петрушки і знайшло їм застосування при лікуванні плешивости та інших захворювань шкіри. Як видно з далеко не повного списку захворювань, петрушка цілком виправдано займає грядки на садово-дачних ділянках.

Як і у будь-якого лікарського засобу, у петрушки існують і протипоказання до її споживання. Захворювання, при яких вживати петрушку протипоказано, такі: подагра, гепатит, нефрит.

Нагадаємо, вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичної всім буряка. За висновком експертів, регулярне вживання буряка в сирому і вареному вигляді значно покращує здоров’я.

Раніше фахівці назвали мандарин найкориснішим фруктом, особливо для курців. Цей фрукт містить велику кількість бета-криптоксантин, який здатний блокувати ріст ракових клітин і захищати організм від онкологічних захворювань.

Також лікарі розповіли про чудодійні властивості авокадо . Цей фрукт містить багато вітамінів, мінералів і корисних для людського організму кислот.

Джерело: Народна Правда