Літо буде коротким і аномальної спеки не буде: синоптик дала детальний прогноз

Літо буде коротким і аномальної спеки не буде: синоптик дала детальний прогноз
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова прогнозує, що в другій половині червня пройдуть сильні зливи, а липень вже буде посушливим.

Loading...

При цьому, як зазначила експерт в коментарі “Обозревателю”, літо обірветься в районі 20 серпня.

 За її прогнозами, з 15 червня температура почне підвищуватися. У третій декаді температура в центральних районах України в окремі дні буде доходити до 28-30 градусів.

У липні опадів буде мало. На початку місяця температура буде доходити до 28-30 градусів. Ближче до 20 липня буде незначне короткочасне похолодання. До кінця місяця можливі незначні опади і температура близько 25-28 градусів. Решта днів будуть сухими і досить спекотними до 30 градусів.

Останній місяць літа, за прогнозами синоптика, буде нестійким:

“У першій декаді температура може досягати 30 градусів. Протягом місяця кілька днів може доходити до 31-32 градусів. Погода знову буде нестійкою – 5 днів одна температура, наступні 5 днів – інша. Досить прохолодна п’ятиденка з температурою від 20 до 25, потім знову потепління на п’ять днів. До кінця місяця, після 20 серпня, буде різке зниження температури та значні опади”.

 

Як повідомлялося раніше, 8 червня потужні зливи наробили лиха відразу в декількох містах. Так, затопило Харків, Полтаву, Київ і Маріуполь. Місцями дощ супроводжував великий град.

Кліматолог Віра Балабух озвучила прогноз погоди на літо в Україні – воно буде теплим і не посушливим.

Напередодні в Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на червень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...