Носіть маски, дотримуйтеся дистанції: Ляшко попередив українців про посилення карантину

Носіть маски, дотримуйтеся дистанції: Ляшко попередив українців про посилення карантину
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що не дивлячись на “зелену” зону , українці зобов’язані дотримуватися протиепідемічних правил: носити маски, дотримуватися дистанції, мити руки. В іншому випадку ситуація з COVID-19 буде погіршуватися і уряд знову посилить карантин.

Loading...

В ході засідання уряду міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко попередив, що на ситуацію по всій країні буде впливати спалах в окремому регіоні.

“Ми повинні залишити основні протиепідемічні обмеження. Зокрема, обов’язковість масок в громадських будівлях, транспорті, а також відповідальне ставлення до дотримання фізичної дистанції і не забувати про гігієну рук. Якщо ситуація буде погіршуватися, ми будемо оперативно реагувати і будемо змушені повернути “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки знову”, – попередив Ляшко.

Як раніше зазначала епідеміолог, експерт ВООЗ Наталія Виноград, в Україні на тлі епідемії COVID-19, незважаючи на те, що фіксуються низькі темпи вакцинації, вже можна говорити про виникнення колективного імунітету. Але при цьому скасування масочного режиму все одно не повинно бути, адже мутації вірусу тривають, і медики не знають, які генотипи циркулюють зараз, і які можуть бути.

Європарламент 9 червня завершив законодавчу роботу над пакетом із введення цифрового COVID-сертифікату. Документ повинен полегшити пересування громадян в межах блоку і буде сприяти економічному відновленню.

Джерело: Народна Правда
загрузка...