Семенченко заявив, що готував опозицію Білорусі за завданням української розвідки

Семенченко заявив, що готував опозицію Білорусі за завданням української розвідки
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Засідання щодо скарги Семена Семенченка, яке проходило в Київському апеляційному суді, тривало всього лише 10 хвилин. Двоє суддів з трьох заявили самовідвід, оскільки вони є фігурантами кримінальної справи в якій також фігурує адвокат Семенченка Владислав Добуш.

Про це повідомляє “Страна”.

Loading...

Тепер повинні призначити нових суддів. Коли станеться наступне засідання поки невідомо.

Незважаючи на швидкість проведення засідання, Семенченко встиг поділитися тим, що його допитують за запитом КДБ Білорусі. Він також зізнався, що ділився з представниками білоруської опозиції бойовим досвідом за завданням української розвідки:

“Все білоруси, за якими мене допитують, зараз проходять в Білорусії у кримінальних справах по тероризму. Вони були в минулому році в Україні і я, в тому числі за дорученням Головного управління розвідки при Міністерстві оборони, ділився з ними досвідом. Не було зброї, ми ділилися досвідом 2014 по протидії, бо всі чекали, що якщо будуть силові сценарії в Білорусі почнеться російська агресія “.

Нагадаємо, навесні 2021 року Служба безпеки України викрила та припинила діяльність приватної військової компанії, діяльність якої була спрямована на підготовку до здійснення тяжких злочинів, в т.ч. проти основ національної безпеки. Організаторами її діяльності були колишній народний депутат України Семен Семенченко та Євген Шевченко. Напередодні колишні бійці батальйону “Донбас”, Анатолій “Гал” Віногродський та Сергій “Тезка” Ружицький, які керували ПВК Donbass Battalion corporation, дали інтерв’ю, в якому розповіли про свою версію подій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...