ЦВК зареєструвала Василя Вірастюка народним депутатом

ЦВК зареєструвала Василя Вірастюка народним депутатом
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія на сьогоднішньому засіданні проголосувала за реєстраціюВасиля Вірастюка народним депутатом. Вірастюк переміг на довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області.

Loading...

Таке рішення було прийнято в ході засідання ЦВК. Так, рішення про реєстрацію Василя Вірастюка народним депутатом підтримали 16 з 17 членів Центрвиборчкому.

Нагадаємо, Вірастюка двічі визнавали переможцем довиборів до парламенту на 87-му окрузі. Вперше Вірастюк був визнаний переможцем ще в квітні 2021 року, але протокол Центрвиборчкому був скасований Верховним судом. Суд визнав дії ЦВК протиправними.

Як ми вже розповідали раніше, в ЦВК 27 квітня надійшла заява Василя Вірастюка разом з відповідними документами, необхідними для реєстрації його народним депутатом України. У той же час дії Комісії щодо встановлення нею 22 квітня 2021 результатів виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 87 на проміжних виборах народного депутата України 28 березня були оскаржені у Верховному суді кандидатом у цьому окрузі – Шевченко (партія «За майбутнє»).

У кінці травня Верховний суд частково задовольнив позов Шевченко, зокрема, скасував протокол ЦВК від 19 травня. Але ЦВК подав апеляцію на рішення Верховного суду і виграв її. У червні Велика палата Верховного суду визнала Вірастюка переможцем виборів.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...