В Івано-Франківській області стався вибух на газопроводі: всі подробиці

В Івано-Франківській області стався вибух на газопроводі: всі подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

8 червня в районі села Клузів в Івано-Франківській області сталася розгерметизація без послідуючого горіння на магістральному не транзитному газопроводі, який використовується для потреб України (ТОВ «Оператор ГТС України” “Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці»).

Loading...

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники провели евакуацію декількох жителів з території дачного масиву і провели оповіщення населення. Житлові будинки знаходяться на відстані 1 км, завод ЗАТ «Івано-Франківськ» – на відстані 500 м. Також рятувальники оточили місце розгерметизації, а аварійна бригада РЕМ знеструмила Клузів. На щастя, ніхто не постраждав.

Станом на 13:45 8 червня спостерігалося зменшення тиску витоку газу. На газопостачанні населених пунктів подія не вплинула – подачу газу переключили по обхідному газопроводу.

“За інформацією очевидців, стався хлопок частини газопроводу в місці переходу з землі на поверхню без послідуючого горіння. На місці події працює слідчо-оперативна група і вибухотехніки Нацполіціі”, – відзначали рятувальники.

В Івано-Франківській області стався вибух на газопроводі: всі подробиці

В Івано-Франківській області стався вибух на газопроводі: всі подробиціВ Івано-Франківській області стався вибух на газопроводі: всі подробиці

У Харкові 29-річний чоловік кинув гранату в групу людей, до медичних установ з ушкодженнями різного ступеня тяжкості доставлені п’ятеро постраждалих, в тому числі двоє підлітків 16 і 17 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...