Як оформити розстрочку на оплату боргів за комуналку: проста покрокова інструкція

Як оформити розстрочку на оплату боргів за комуналку: проста покрокова інструкція
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Стало відомо, як жителі України можуть реструктуризувати заборгованість за оплату комунальних послуг і оформити розстрочку на виплату боргів.

Loading...

Як повідомляє КП “Київтеплоенерго”, щоб погасити заборгованість за опалення і гарячу воду, потрібно укласти договір про розстрочення заборгованості та її оплату частинами.

Для оформлення розстрочки, необхідно звернеться в комунальний концерн “Центр комунального сервісу” (ЦКШ) за допомогою месенджера в Facebook, Skype і відправити фото або скан-копії таких документів:

  • паспорта або документа, який його замінює (всі заповнені сторінки)/ID-карти;
  • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (ІПН);
  • правовстановлюючого документ на квартиру або виписки з державного реєстру прав на нерухоме майно;
  • довіреності, якщо договір буде укладати уповноважена особа.

Також для укладення угоди про реструктуризацію можна звернутися з листом в СП “Енергозбут” КП “Київтеплоенерго” за адресою вул. Жилянська, 83/53.

Як ми вже розповідали раніше, українці закликають бойкотувати комуналку – не платити, однак експерти попереджають, ідея не платити може привести до фатальних наслідків, адже водоканал, теплокомуненерго також повинні розплачуватися.

Також нагадуємо, в березні не підвищуватимуть тарифи на комуналку , так як уряд заморозив ціни до кінця опалювального сезону, але заплановано підвищення цін на залізничні квитки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...