Головний санлікар вважає, що карантин в Україні потрібно продовжувати – відео

Головний санлікар вважає, що карантин в Україні потрібно продовжувати – відео
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Україні можуть продовжити адаптивний карантин, однак необхідні певні коригування.

Loading...

Таку думку озвучив головний санітарний лікар України Ігор Кузин, передає ТСН. Він зазначив, що зменшення захворюваності COVID-19 є хорошим знаком, але карантин відміняти не варто.

“Ми його коригуємо … Принаймні, у нас буде залишатися масковий режим в приміщеннях і соціальна дистанція, навіть якщо більшість заходів, спрямованих на протидію коронавірус, будуть скасовані”, – зазначив він.

За словами головного санітарного лікаря, багато країн на сьогоднішній день вже пом’якшують обмеження, але жодна з них не знімає їх повністю.

“Навіть США залишають вимогу носіння масок, незважаючи на великі темпи вакцинації. Це звичайна практика”, – підкреслив Кузін.

Незважаючи на плани до кінця літа вакцинувати близько 5 мільйонів громадян, уникнути чергової хвилі COVID-19 восени навряд чи вдасться, вважає він.

Як ми вже розповідали раніше, в Міністерстві охорони здоров’я нагадали, що незважаючи на «зелену» зону, українці зобов’язані дотримуватися протиепідемічних правил: носити маски, дотримуватися дистанції, мити руки.

Тим часом, в Україні істотно послабили обмеження карантину, після того, як всі області країни були віднесені до «зеленої» зони карантинних обмежень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...