Мер Рівного вибачився за свою скандальну заяву про ромів

Мер Рівного вибачився за свою скандальну заяву про ромів
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Міський голова Рівного Олександр Третяк вибачився за свої грубі висловлювання про намір “упакувати” всіх ромів в автобус і вивезти в Закарпаття.

Loading...

Відповідне повідомлення політик опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Вчора на питання журналістів щодо протиправної поведінки представників національних меншин в нашому місті відповів вельми емоційно за що хочу попросити вибачення. Така моя реакція викликана численними скаргами мешканців Рівного, в тому числі петицією на сайті міської ради “Залучення до адміністративної та кримінальної відповідальності ромського населення” і іншими зверненнями”, – пише мер.

Як стверджує Третяк, у Рівному складається складна ситуація з протиправними діями різних осіб, які порушують громадський порядок, здійснюють протиправні дії і займаються жебрацтвом.

А в зв’язку з тим, що в Україні офіційно не заборонено жебрацтво, боротьба правоохоронців нібито не приносить результатів.

“Справа не в тому, що ми маємо упереджене ставлення до осіб певної національності, а справа в порушеннях Кримінального кодексу конкретними громадянами, незалежно від їх етнічного походження. Тому кожного, хто буде порушувати Закон, чекатиме покарання. Незалежно від етнічного походження, адже все рівні і мають не тільки рівні права, але й рівні обов’язки вести себе по-людськи”, – резюмував Третяк.

Мер Рівного вибачився за свою скандальну заяву про ромів

Нагадаємо, міський голова Рівного Олександр Третяк пропонував вдатися до радикальних заходів по виселенню ромів з регіону.

Джерело: Народна Правда
загрузка...