Не посередник, а учасник конфлікту: в ЄС поставили Росію на місце в питанні війни на Донбасі

Не посередник, а учасник конфлікту: в ЄС поставили Росію на місце в питанні війни на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Євроради Шарль Мішель заявив, що Європейський Союз розглядає Росію тільки як учасника війни на сході України, а не як посередника в конфлікті.

Loading...

Відповідне заяву він зробив в ході прес-конференції за участі керівництва ЄС в саміті G7.

За його словами, Росія буде однією з головних тем саміту, але партнери G7 мають єдину думку щодо деструктивних дій Росії:

“ЄС засуджує незаконні, провокаційні і руйнівні дії Росії проти ЄС, його країн-членів і за межами ЄС”.

Глава Євроради нагадав, що на цьому тижні під час телефонної розмови з президентом РФ Володимиром Путіним висловив позицію ЄС щодо збройного конфлікту на сході України.

“У конфлікті на сході України, я повторюю, ми розглядаємо Росію не як посередника, а як учасника конфлікту. Ми не визнаємо і не будемо визнавати незаконну анексію Росією Криму”, – підкреслив Мішель.

Як повідомлялося раніше. в Нідерландах в суді у справі про катастрофу «Боїнга» МН17 в небі над Донбасом у 2014 році вперше дали свідчення свідки пуску ракети зенітно-ракетного комплексу «Бук».

Напередодні в Bellingcat підтвердили, що літак «Малайзійських авіаліній», що слідував рейсом MH17, був збитий в небі над Донбасом в 2014 році за допомогою ракети, яку доставили до самохідного зенітному комплексу «Бук» з Росії. Всі докази свідчать про це.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...