Під Дніпром чоловік задушив 8-річного хлопчика, бажаючи помститися його матері

Під Дніпром чоловік задушив 8-річного хлопчика, бажаючи помститися його матері
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У місті Покров Дніпропетровської області затримано чоловіка, який вбив 8-річного хлопчика і сховав його тіло в каналізаційному колекторі.

Про це в Facebook повідомила прес-служба МВС України.

За інформацією правоохоронців, затриманий 33-річний чоловік був знайомий з матір’ю загиблого хлопчика.

Жінка, відзначимо, повідомила про зникнення сина 2 червня. За її словами, дитина пішла на дитячий майданчик і не повернулася.

Поліцейські перевірили дитячі майданчики міста, вокзали і ринки, а також обстежили занедбані будівлі, лісосмуги та інші місця, де могла перебувати дитина. До пошуків залучили інспектора-кінолога з німецькою вівчаркою. Службова собака взяла слід від будинку, де жив хлопчик, і привела правоохоронців до каналізаційного колектора. Там поліцейські і виявили тіло дитини.

Поліція повідомляє, що вбивство сталося 2 червня. Чоловік, будучи п’яним, посварився з матір’ю хлопчика. Пізніше, бажаючи їй помститися, він відвів дитину в занедбаний будинок і задушив. Щоб приховати сліди злочину, заховав тіло в каналізаційному колекторі.

Під Дніпром чоловік задушив 8-річного хлопчика, бажаючи помститися його матері

У ніч на 8 червня в селі Грубське Житомирської області невідомий розстріляв сімейну пару – чоловік помер на місці, його дружина потрапила в реанімацію.

У 2020 році в Україні 123 підлітка вчинили самогубства . При цьому за 4 місяці цього року кількість суїцидів або спроб становить вже 126 випадків.

Джерело: Народна Правда