У Зеленського відреагували на скандальну заяву Путіна щодо України в НАТО і польотного часу ракет

У Зеленського відреагували на скандальну заяву Путіна щодо України в НАТО і польотного часу ракет
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Заява російського президента Володимира Путіна про те, що якщо Україна вступить в НАТО, ракети долітатимуть до Москви за 7-10 хвилин, всього лише пропагандистський хід, розрахований на росіян.

Loading...

Так нова заява Путіна УНІАН прокоментував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Він зазначив, що тези Путіна абсолютно передбачувані і не відрізняються від того, що звучало раніше. Подоляк також додав, що ці слова розраховані на внутрішню російську аудиторію перед міжнародними самітами, які повинні відбутися в найближчі тижні:

“Свого роду превентивне пропагандистське накачування внутрішнього споживача. Якщо ж серйозно говорити про українське суспільство і західні країни, то зрозуміло, що аргумент про підльотний час ракет не може сприйматися взагалі … РФ, до речі, вже межує з країнами НАТО, і в цих країнах не спостерігається будь-якої ракетної або будь-якою іншої загрози проти Росії. Так що, знову ж таки маємо справу зі стереотипними міфами, які перетворилися для частини країн в нав’язливі переживання”.

Тим часом в Білорусі закликали звільнити Україну від «окупаційного режиму» і разом з російськими ввести білоруські війська.

Посли Євросоюзу продовжили заборону на інвестування в окупований Росією Крим.

Джерело: Народна Правда
загрузка...