В Україні заборонили мовлення телеканалу “Біларусь 24”: подробиці рішення

В Україні заборонили мовлення телеканалу “Біларусь 24”: подробиці рішення
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

В Україні заборонили мовлення телеканалу “Білорусь 24″. Відповідне рішення було прийнято Національною радою з питань телебачення і радіо на засіданні 10 червня.

Loading...

Подробиці передає видання “Детектор Медіа“.

Як повідомляється, чиновники Нацради визнали зміст телеканалу “Біларусь 24” таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

За словами члена Нацради Максима Онопрієнка, останнім часом регулятор зафіксував серед учасників ефірів каналу присутність осіб, які становлять загрозу для безпеки України, також виявлені й інші порушення.

У зв’язку з тим, що Білорусь не підписала конвенцію про транскордонне телебачення, то рішення щодо каналу слід приймати відповідно до вимог українського законодавства.

“Тому ми уповноважені вилучити канал без процедури передбаченої Конвенцією”, – пояснив чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, в ефірі державного телеканалу Білорусі СТВ закликали звільнити Україну від «окупаційного режиму» і разом з російськими ввести білоруські війська.

А екс-нардеп Семен Семенченко зізнався, що ділився з представниками білоруської опозиції бойовим досвідом за завданням української розвідки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...