Для України мало що зміниться: експерт пояснив, навіщо Байдену зустріч з Путіним

Для України мало що зміниться: експерт пояснив, навіщо Байдену зустріч з Путіним
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Переговори президентів США і Росії Володимира Путіна і Джо Байдена не вплинуть на ситуацію в Україні – це гра на рівні глобальної світової політики, де ключові великі держави між собою з’ясовують для себе поле для маневру в найближчому майбутньому.

Loading...

Таку думку в коментарі “Апострофу” висловив експерт МЦПД Микола Капітоненко.

За його словами, Байден буде домагатися розуміння того, наскільки і про що можна домовлятися з Путіним:

“Ці позиції потрібно з’ясувати, тому що відносини у США і Росії не дуже хороші, в них багато спекуляцій, багато політичної складової, і все це заважає зрозуміти, в чому сторони дійсно можуть знайти точки дотику. І Байден буде намагатися це зробити. У той же час , я не думаю, що результати зустрічі Байдена і Путіна сильно вплинуть на Україну, оскільки це все не наша гра “.

Експерт також вважає, що для України зустріч мало що змінить:

“Я не вірю ані в те, що за нашою спиною хтось, про щось домовитися, і тим більше, що ці домовленості зможуть бути виконані у нас в Україні”.

Окремо Капітоненко прокоментував і майбутній візит Зеленського в Вашингтон. На його думку, це просто візит ввічливості з боку США, “для того, щоб президент України міг попіаритися всередині країни”.

Як повідомлялося раніше, президент США Джо Байден запросив президента України Володимира Зеленського здійснити офіційний візит до Вашингтона. Пропозиція була зроблена під час недавньої телефонної розмови глав держав.

У Білому домі зміну керівництва державної енергетичної компанії розцінили як відмову Зеленського від зусиль по боротьбі з корупцією.

Джерело: Народна Правда
загрузка...