Гудков заявив, що Путін боїться піднімати власний рейтинг серед росіян за рахунок війни з Україною

Гудков заявив, що Путін боїться піднімати власний рейтинг серед росіян за рахунок війни з Україною
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Екс-депутат Держдуми Росії Дмитро Гудков озвучив плани президента Російської Федерації Володимира Путіна до 2024 року. За його словами, він має намір “прожити” ще два президентські терміни, і піднімати свій рейтинг буде вже без “військової авантюри”.

Відповідну заяву він зробив в ефірі “України 24”.

Loading...

При цьому, на його думку, Путін знає, що повинен запропонувати росіянам “щось таке, щоб всі знову стали аплодувати і обрали його”, але “військово-політична авантюра дасть результат з точністю навпаки”.

Гудков не виключає, що Путін швидше за все буде грати в приєднання Білорусі.

“У 2014 році ви не уявляєте, яка була пропаганда, істерія, це дійсно працювало. Зараз все дуже сильно змінилося. З тих пір у нас сім років йде зниження рівня життя”, – додав екс-депутат Держдуми.

Гудков також розповів, що у росіян на закритому соціальному опитуванні запитали про основні страхи після скупчення військ уздовж кордонів з Україною:

“У людей запитали, які у них основні страхи – страх війни став страхом практично №1. Це говорить про те, що російські громадяни зараз ніяку військову авантюру не підтримають. І навіть якщо російський режим щось подібне спробує почати, то результат з точки зору рейтингу буде рівно зворотним “.

Нагадаємо, напередодні російський опозиційний політик і екс-депутат Держдуми Дмитро Гудков зізнався, за яких умов втік з Росії в Україну. Він заявив, що з Росії його «видавили», взявши його тітку в заручники і, погрожуючи іншим родичам.

Раніше експерт МЦПД Микола Капітоненко констатував , що переговори президентів США і Росії Володимира Путіна і Джо Байдена не вплинуть на ситуацію в Україні – це гра на рівні глобальної світової політики, де ключові великі держави між собою з’ясовують для себе поле для маневру в найближчому майбутньому.

Джерело: Народна Правда
загрузка...