Куракін: Коли Коломойський заробляє в Росії мільйони, а влада розв’язала репресії проти Медведчука – це лицемірство

Куракін: Коли Коломойський заробляє в Росії мільйони, а влада розв’язала репресії проти Медведчука – це лицемірство
Автор Желізняк Олександр в Новини

Офіційна інформація свідчить, що Ахметов, Коломойський та інші українські олігархи ведуть бізнес в Росії і платять в російський бюджет сотні мільйонів. Так політичний оглядач прокоментував офіційні дані Федеральної митної служби РФ, опубліковані 8 червня 2021 року.

«А що ж справжні олігархи, які повинні вже втечею рятуватися від грізного обіцянки Зеленського про «відновлення справедливості»? А нічого. Зовсім ні-чо-го. Продовжують не тільки впливати на суспільно-політичне життя країни, але і навіть успішно вести бізнес. І не з «тимчасово окупованими територіями України», що бездоказово «шиють» Медведчуку, а з підступним «агресором» – Росією! » – написав журналіст.

Loading...

Куракін привів офіційну інформацію Федеральної митної служби РФ про те, що оборот торгівлі між Росією і Україною в січні-квітні зріс і склав $ 3,292 млрд, збільшившись на 1,4% в річному вираженні; експорт з Росії становив $ 2,167 млрд, імпорт в Росію з України – $ 1,125 млрд.

«А хто ж ці «кращі люди міста», які безсоромно кладуть собі в кишеню ці долари про яких люблять висловлюватися націоналісти, «торгівля на крові »? Не забуваючи при цьому платити податки в російський бюджет за дохід належних їм підприємств? Так ось же! Лише кілька прикладів», – з сарказмом висловився журналіст.

Куракін повідомив, що виручка АТ «Донський антрацит», що належить Ринату Ахметову, за 2020 рік склав 1,8 мільярда рублів, в той час як «Інтерпайп-М» Віктора Пінчука за останні роки заплатила в російський бюджет сумарно 567 мільйонів рублів.

«Рінат Ахметов. Його компанії ДТЕК належать в Росії: АТ «Шахтоуправління «Обухівська»і АТ «Донський антрацит». Основний вид діяльності підприємства – видобуток коксівного вугілля підземним способом. За даними російського каталогу організацій «List – Org», тільки «Донський антрацит» заплатив в 2020 році в російський бюджет: податок на прибуток – ₽8,535 млн, страхові внески до Пенсійного фонду РФ – ₽165,622 млн, податок на видобуток корисних копалин – ₽ 91,948 млн. Виручка АТ «Донський антрацит» за 2020 рік склав ₽1,8 млрд ($ 24,872 млн) », – поінформував Куракін.

У той же час, за його словами, виробники феросплавів на чолі з олігархом Ігорем Коломойським, тільки в 2021 році продали своєї продукції в Росію на 7,28 мільйона доларів США.

«Ігор Коломойський. Будучи монопольним власником всього виробничого ланцюжка від видобутку руди (Орджонікідзевський і Марганецький ГЗК) до виробництва власне самих сплавів (Нікопольський і Запорізький феросплавні заводи), відчуває себе прекрасно. Адже тільки за січень-лютий 2021 року (за даними українського Держстату) Коломойський та інші виробники феросплавів експортували в Росію своєї продукції на $ 7,28 млн », – зазначив журналіст.

«Список можна продовжувати ще довго. Наприклад, в контексті заяви заступника керівника адміністрації президента РФ Дмитра Козака (2 червня в ефірі телеканалу «Росія 24»). За словами чиновника, з Росією торгують також бізнес-групи, пов’язані з Петром Порошенко, Олександром Грановським, Арсенієм Яценюком та іншими », – процитував журналіст одного з перших осіб РФ.

Разом з тим, на думку Куракіна, ситуація, коли «Квартал 95» Володимира Зеленського продає свої серіали російським каналам – це «зразок лицемірства і подвійних стандартів».

«Денна сітка ефіру (найпопулярніша) російського каналу СТС, який знаходиться під українськими санкціями, введеними указом… Зеленського, «під зав’язку» заповнена серіалами «Кварталу 95»: «Папік» і «100 000 хвилин разом»! Та й сам Володимир Олександрович не має комунальних боргів за свою «скромну» нерухомість в Криму. Справно платить в бюджет РФ. І регулярно», – підкреслив журналіст.

«Ні, в торгово-економічних відносинах з Росією немає нічого поганого. Навпаки, треба відновлювати максимально, як втрачені торгові, так і виробничі зв’язки. Але, погодьтеся – якась дивна в Україні боротьба з олігархами. Гібридна, чи що? Виходить, одним можна платити податки в російський бюджет на сотні мільйонів рублів, прикриваючись дешевим патріотизмом, а Медведчуку не можна … домовлятися з керівництвом РФ про зняття санкцій з трьох українських підприємств, пропонувати реальний план з мирного врегулювання, привозити з Росії пропозиції про знижку на газ для населення і по виробництву російської вакцини «Супутник V» на українських потужностях, бути лідером єдиною реальною опозиційною сили в Україні », – уклав політичний оглядач Олексій Куракін.

Джерело: Народна Правда
загрузка...