Мешканка Київської області закликала Путіна ввести війська в Україну: її покарали

Мешканка Київської області закликала Путіна ввести війська в Україну: її покарали
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Служба безпеки України викрила проросійську пропагандистку. Мешканка Київської області, використовуючи онлайн-платформи міжнародних громадських ініціатив, закликала ввести російські війська на територію України.

Подробиці повідомляє прес-служба силового відомства.

Loading...

За інформацією правоохоронців, агітаторка адмініструвала в одній з популярних соціальних мереж антиукраїнські ресурси, на яких виправдовувала і «легітимізувала» анексію Криму і російську агресію на сході України.

Зловмисниця також розміщувала на міжнародних онлайн-платформах громадських ініціатив петиції із закликами до президента РФ ввести на територію України війська і приєднати південний схід України до Росії. Крім того, використовуючи інтернет-спільноти, жінка організовувала просування і збір підписів за фейковий петиції.

Також зловмисниця систематично поширювала публікації з пропагандистських російських інформаційних ресурсів і спільнот соціальних мереж. Матеріали дискредитували підрозділи Збройних Сил України в районі ООС і пропагували діяльність бойовиків терористів «ДНР».

Відомо, що надихали жінку на антиукраїнські настрої «байкерські зльоти». Вони були організовані байкерівським клубом «Нічні вовки» (керівник – «друг Путіна» Залдостанов).

За інформацією української спецслужби, найближчим часом зловмисниця планувала проведення активної провокаційної кампанії в мережі напередодні спільних військових навчань України і НАТО.

 

Мешканка Київської області закликала Путіна ввести війська в Україну: її покарали

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України провела обшуки у засновників громадської організації Партія Шарія. Вони можуть бути причетними до поширення агітаційних матеріалів, які спрямовані на зміну меж території або державного кордону України.

Служба безпеки України, а також Головне управління розвідки Міністерства оборони України будуть визнані в «ЛНР» терористичними організаціями. З таким зверненням «генеральна прокуратура республіки» має намір звернутися до «Верховного суду республіки».

Джерело: Народна Правда
загрузка...