Скандал в уряді: заступник міністра економіки йде через лобізм?

Скандал в уряді: заступник міністра економіки йде через лобізм?
Автор Желізняк Олександр в Новини

Причина конфлікту – спроба незаконно застосувати односторонні санкції до білоруських підприємст і створити монопольне становище для членів асоціації «Укравтопром».

Як розповів LegalHub джерело в Мінекономіки, між міністром Олексієм Любченко і заступником міністра економіки Олександром Романишиним стався конфлікт, в результаті якого останній подав у відставку.

Loading...

Пов’язано це з рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, яка вирішила встановити спецмито в розмірі 35% від таможенної вартості на імпорт автобусів, вантажних і спецавтомобілів з Білорусі. Мито привело до того, що Білорусь ввела на шість місяців режим індивідуального ліцензування деяких українських товарів.

“Любченко отримав підтвердження того, що Романишин пролобіював заборону, будучи, скажімо так, активно простимульований українськими виробниками вантажівок і автобусів” – сказав співрозмовник видання.

За його словами, Романишин забрав питання регулювання експорту та імпорту у Тараса Качки.

«Качка досить компетентний і досвідчений чоловік. Але дуже обережний. За весь час він не зміг пролобіювати жодного серйозного рішення по тому, щоб зупинити імпорт товарів в країну або, навпаки, запустити його. Тому дану сферу забрав на себе Романишин. Який на першому ж серйозному справі і погорів », – пояснило джерело.

Джерело: Народна Правда
загрузка...