В Україні хочуть підвищити податки: кого це торкнеться

В Україні хочуть підвищити податки: кого це торкнеться
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україні можуть підвищити податки для окремих галузей. Загальне навантаження, яке стосується фізичних осіб, малого та середнього бізнесу, переглядати не планують.

Про це в інтерв’ю РБК заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Можуть бути зміни для того, щоб наповнити бюджет, змінити ситуацію в окремих галузях – медицині, освіті та інших соціальних напрямах. Але це буде стосуватися не простих людей,  не малого і середнього бізнесу. Це дійсно буде стосуватися окремих напрямків, які мають високу маржинальність і повинні платити більше, як це є в інших цивілізованих країнах світу “, – сказав прем’єр.

“Ми зараз працюємо над бюджетною декларацією з Мінфіном. Загальнодержавні податки ми підвищувати не плануємо – ті, що платить кожен громадянин або кожне підприємство. Щодо перегляду окремих акцизів, екологічних платежів, якихось зборів – зараз всередині Міністерства фінансів і профільних міністерств йдуть розрахунки і дискусії “, – додав він.

Як повідомлялося раніше, в травні українців чекають нові тарифи на газ, а також правила призначення субсидій.

Ціни на продукти в Україні продовжать зростання. З початку року вже рекордно подорожчали цукор, соняшникову олію та яйця, а незабаром українцям варто чекати нові ціни хліб і яловичину .

 

Джерело: Народна Правда
Теги: