Євро-2021: збірна України по футболу не прибиратиме “Героїв” з форми

Євро-2021: збірна України по футболу не прибиратиме “Героїв” з форми
Автор Романова Марі в Новини/Спорт

Виконком Української асоціації футболу затвердив офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні” і “Героям слава”.

Про це повідомив в Facebook президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Loading...

За його словами, виконком УАФ одноголосно (45 голосів) затвердив футбольні символи України:

“Тепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді тризуба з написом Ukraine, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карта України з тризубом в центрі. Також виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел “слава Україні!” і “Героям слава!”, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших уболівальників в рідній країні і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути , об’єднав усіх українців, з різних регіонів України та наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням “.

Євро-2021: збірна України по футболу не прибиратиме “Героїв” з форми

А прес-аташе збірної України з футболу Олександр Гливинський заявив, що збірна має намір виступати на Євро в формі зі слоганом “Слава Україні! – Героям слава!”.

“Так, ми збираємося грати в цій уніформі. Наша форма затверджена”, – цитує його УП.

Гливинський додав, що питання щодо екіпіровки на Євро-2020 і того, чи збирається збірна грати в формі зі згаданими написами, – це питання не до гравців. Він зазначив, що збірна має уніформу, а питання про можливе внесення змін до її зовнішній вигляд – це питання до УЄФА.

Прес-аташе також нагадав, що Українська асоціація зараз знаходиться в Римі і спілкується з цього приводу з УЄФА.

Напередодні Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) зобов’язав Україну переробити форму збірної , а саме прибрати слоган «Героям слава!». При цьому раніше повідомлялося, що Європейський футбольний союз (УЄФА) не стане забороняти нову форму збірної України. Команда Андрія Шевченка повинна була грати в формі, на яку нанесені карта України з окупованих Кримом і привітанням «Слава Україні! Героям слава!”. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...