В Україні запрацювали понад 50 центрів вакцинації

В Україні запрацювали понад 50 центрів вакцинації
Автор Марія Петренко в Новини

В Україні запрацювали понад 50 центрів масової вакцинації від коронавірусу. Пункти вакцинації, які працюватимуть на вихідних, відкрилися в 15 регіонах і Києві.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Loading...

У центрах вакцинації можна отримати щеплення від коронавірусу вакциною CoronaVac компанії Sinovac Biotech. Їх робитимуть мобільні медичні бригади.

У центрах вакцинують тих людей, які записалися через додаток “Дія”.

Центри вакцинації відкрилися:

у Львівській області – 8 центрів. З них 3 – у Львові, по одному в Трускавці, Дрогобичі, Стрию та Червонограді; в Одеській області – 7 центрів. З них 4 – в Одесі, по одному в Балті, Чорноморську та Ізмаїлі; в Полтавській області – 5 центрів. По одному в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях; в Херсонській області – 3 центри в Херсоні; в Чернівецькій області – 2 центри в Чернівцях; в Київській області – 3 центри. Два в Броварах та один у Білій Церкві; в Києві – 1 центр; у Тернопільській – 1 центр у Тернополі; в Рівненській області – 1 центр в Рівному; в Дніпропетровській області – 13 центрів. У Дніпрі 12 та один у Кривому Розі; у Хмельницькій області – 2 центри: по одному в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському; в Житомирській області – 1 центр в Житомирі; в Черкаській області – 1 центр в Черкасах; в Донецькій області – 1 центр в Маріуполі; у Вінницькій області – 1 центр у Вінниці; у Кіровоградській області – 1 центр в Кропивницькому; у Харківській області – 1 центр у Харкові.

Нагадаємо, раніше в КМДА заявили, якщо у киянина немає підписної декларації з сімейним лікарем, це затримує чергу на вакцинацію на кілька годин.

Крім того, у Києві можна записатися на щеплення від коронавірусу у центрі вакцинації в МВЦ. Для цього потрібно зареєструватися на сервісі Helsi.me.

Джерело: Народна Правда
загрузка...