Носити маски все ще обов’язково: які обмеження діють у “зеленій” зоні карантину

Носити маски все ще обов’язково: які обмеження діють у “зеленій” зоні карантину
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Всі області України, як і раніше знаходяться в “зеленій” зоні карантину , але це не означає, що уряд зняв усі обмеження.

Зокрема, в “зеленій” зоні залишається обов’язковим носіння масок в громадському транспорті та приміщеннях.

Loading...

Крім того, в “зеленій” зоні діють такі обмеження:

  • перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях,
  • дозволено проводити масові заходи за участю більше однієї людини на 4 кв. м або з заповненням приміщення на дві третини місць,
  • кінотеатри і установи культури можна заповнювати на дві третини,
  • кафе і ресторани можуть працювати цілодобово.

Відзначимо, “зелену” зону оголосили, оскільки захворюваність на COVID-19 в Україні продовжує падати. Зараз показник захворюваності – менше 75 випадків на 100 тис. жителів в останні 14 днів. В середньому по країні цей показник – 58 на 100 тис. осіб. Коефіцієнт виявлення – кількість позитивних тестів на 100 людей – менше 20%. В середньому по Україні він впав до 3,3%.

Як повідомлялося раніше, в Україні за минулий тиждень (7-13 червня) були вакциновані проти COVID-19 330 375 осіб. Першу дозу отримали 238 695 чоловік, 2 дозу – 91 680.

Українці, які отримали дві дози вакцини проти COVID-19, при необхідності можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, але це не буде так званий «імунний паспорт»/«COVID-сертифікат». Його зараз тільки розробляють в Україні і за кордоном.

Джерело: Народна Правда
загрузка...