Протасевич заявив, що не знаходиться в заручниках: скандальна прес-конференція – відео

Протасевич заявив, що не знаходиться в заручниках: скандальна прес-конференція – відео
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Опозиційний білоруський журналіст Роман Протасевич, якого затримали в Мінську, у черговий раз заявив на камеру про те, що свідчення він нібито давав не під тиском.

Loading...

Засновник Telegram-каналу NЕХТА виступив перед камерами в Мінську в понеділок, 14 червня. Прес-конференція була організована МЗС Білорусі. Так, за його словами, “в заручниках” виявилися його батьки, а не він.

Також Протасевич прокоментував і свої травми на руках, які були видні на записаному з ним інтерв’ю державному телеканалу.

Він сказав, що “навіть не коментуватиме, так як це смішно”. “Сліди на руках – це сліди від стяжок в момент затримання. Це єдине, що було”, – стверджує політв’язень.

Журналіст розповів, що він в порядку, почуває себе добре, однак його батьки нібито виявилися “в заручниках”.

“Вони в Польщі в умовах інформаційного вакууму. Їх просто використовують, за їх спинами стоять конкретні політичні діячі”, – сказав Протасевич.

Розповів він і про своє ставлення до глави Білорусі Олександра Лукашенка.

“Я можу чесно і відкрито сказати перед всіма камерами: я не буду політичним прихильником президента. Так, я його поважаю як людину, яка змогла вистояти перед усім тим натиском, який почався влітку і триває досі. Але я не буду прихильником президента” , – заявив затриманий журналіст.

Як ми вже розповідали раніше, телеканал ОНТ оприлюднив фільм про опозиційного журналіста і одного з творців Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича. Провладний канал стверджує, що Протасевич брав участь в бойових діях на сході України в складі добровольчого батальйону «Азов».

Тим часом, батьки Протасевича звернулися до канцлера Німеччини Ангели Меркель. Вони просять допомогти звільнити сина і зупинити Олександра Лукашенка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...