Путін заговорив про свого наступника і розповів, кого підтримає

Путін заговорив про свого наступника і розповів, кого підтримає
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін припустив, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до чинного глави країни. Але Путін готовий підтримати того, хто відданий країні.

Loading...

Відповідну заяву глава РФ зробив в інтерв’ю американському каналу NBC, текст опублікований на сайті Кремля.

За його словами, на його місце “прийде колись обов’язково інша людина”.

“… якщо я побачу, що якийсь чоловік, навіть якщо критично ставиться до якихось сфер моєї діяльності, але я побачу, що це людина з конструктивними поглядами, людина віддана країні, готова покласти на вівтар батьківщини не просто роки, а все своє життя, як би він не ставився до мене особисто, я зроблю все, щоб такі люди були підтримані”, – заявив Путін.

На думку російського президента, основи російської державності, економіки та політичної системи будуть такими, що зміна президента “не зруйнує всі відразу”. Він також відповів на питання, чи чекає від свого наступника гарантії безпеки, як сам Путін свого часу запропонував Борису Єльцину.

“Я навіть не думаю про це, це питання взагалі третьорядного значення. Найголовніше – це доля країни і її народу”, – сказав він.

Як ми вже розповідали раніше, СБУ викрила проросійську пропагандистської. Мешканка Київської області, використовуючи онлайн-платформи міжнародних громадських ініціатив, закликала ввести російські війська на територію України.

А екс-депутат Держдуми Росії Дмитро Гудков вважає, що Путін має намір «прожити» ще два президентські терміни, і піднімати свій рейтинг буде вже без «військової авантюри».

Джерело: Народна Правда
загрузка...