Путін звинуватив Україну в нібито стягуванні техніки на Донбас: гучна заява

Путін звинуватив Україну в нібито стягуванні техніки на Донбас: гучна заява
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Президент РФ Володимир Путін звинуватив Україну нібито в стягуванні військовослужбовців і військової техніки на окупований Донбас.

Loading...

Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю телеканалу NBC, яке опублікувала прес-служба Кремля. За його словами, частина американського контингенту нібито перекинули до південних кордонів РФ.

“Сама Україна постійно підтягає так, по-моєму, і зараз продовжує ще – і особовий склад, і військову техніку у район конфлікту на південному сході України, до Донбасу”, – стверджує Путін.

Путін додав, що зараз проходять навчання через що частину американських військових перекинули до південному кордоні РФ.

“А ось що відбувається зараз: зараз на наших південних кордонах відбуваються навчання Defender Europe. 40 тисяч особового складу, 15 тисяч одиниць військової техніки, частина з них перекинута з американського континенту прямо до наших кордонів. Ми перекинули свою техніку до американських кордонів? Ні. А що ви хвилюєтеся?”, – заявив він.

Раніше Путін заявляв, що російські війська стягнули до кордону України, оскільки РФ проводить військові навчання на своїй території.

Як ми вже розповідали раніше, російський президент Володимир Путін заявив, що вступ України в НАТО стане “червоною лінією”.

А також Путін припустив, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до чинного глави країни. Але Путін готовий підтримати того, хто відданий країні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...