Трійця-2021: красиві привітання зі святом

Цього року Трійця випадає на 7 червня

Трійця-2021: красиві привітання зі святом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Трійця 2021, або як ще називають цей день – Днем зішестя Святого Духа – одне з дванадцяти головних православних свят. Свято щорічно відзначають на 50 день після Пасхи. З Євангелієм, апостоли з цього дня стали проповідувати на різних мовах світу, оскільки на них зійшов Святий Дух.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в цьому році Трійця випадає на 7 червня.

У католиків Трійця не збігається з П’ятдесятницею (днем зішестя на апостолів Святого Духа).

Офіційне Трійцю як свято встановили в 381 році, коли в Константинополі був скликаний II Вселенський собор, на якому було сформульовано вчення про Трійцю. Саме тоді затвердили догмат про рівність та единосущии всіх Божих осіб. Слов’яни стали відзначати Трійцю пізніше – через 300 років після хрещення Русі (кінець XIII – початок XIV століть).

Найкращі привітання на Трійцю 2021

Вітаю зі святом святої Трійці! Бажаю, щоб небесні охоронці завжди були за спиною. Щоб смуток, печалі і негаразди розсіялися і поступилися місцем світу, радості і спокою. Нехай віра в краще разом зі свіжим літнім повітрям оселиться у вашому домі. Добра вам і добробуту!

Вітаємо зі світлим православним святом — Трійцею! Розкрийте вікно, впустіть літо і святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров’я та віру у краще.

Вітаю з православним святом усіх християн Святої Трійці! Нехай Божа благодать зійде з небес і обдарує тебе своїм щастям, здоров’ям і радістю. Нехай віра завжди супроводжує твій шлях і вкриває від всіх негод. Побажай любові і щастя ближнім і Бог благословить тебе.

У свято Трійці вам бажаю
Багато радості, добра,
Хай море сонця подарує
Погожа літня ця пора!

У свято Трійці бажаю
Багато радості, добра,
Море сонця нехай подарує
Ця літня пора.
Думати тільки про хороше,
Добрі справи творити.
У день дощовий і погожий
Життя за все дякувати.
Світлий ангел поглядом ніжним
Шлях твій буде опромінювати,
Добротою своєї безмежної
Від біди оберігати.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, традиційно в нашій країні 6 червня відзначають День журналіста. 25 травня 20 років тому Леонід Кравчук підписав Указ, яким наказав встановити в Україні новий свято.

Традиційно 9 червня у всьому світі відзначають Міжнародний День друзів (International Friends Day).

В перший день літа, 1 червня, традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей, який є одним з найстаріших свят, заснованих на міжнародному рівні.

Джерело: Народна Правда