У “Слузі народу” озвучили терміни легалізації канабісу в Україні

У “Слузі народу” озвучили терміни легалізації канабісу в Україні
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Законопроект про легалізацію медичного канабісу в першому читанні Верховна Рада прийме або до кінця липня, або у вересні.

Про це розповів в інтерв’ю РБК-Україна голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

Loading...

Він вважає, що голосів для ухвалення документа вистачить, але відзначає іншу загрозу:

“Я думаю, що перше читання проголосуємо. У нас є системні противники цієї ідеї, вони погрожували “заспамити” документ правками. Будемо вести переговори. Зрештою, цей закон набагато жорсткіший за той,  що був до цього. Адже було кілька законопроектів – від “Голосу”, наша партія кілька внесла. Потім домовилися і вийшли на компромісний варіант, який погодили МВС і МОЗ, приблизно 90 депутатів поставили свої підписи під ним. Думаю, що перше читання ми проголосуємо до кінця сесії (до 23 липня) або, можливо, у вересні “.

Окремо він констатував, що індустрія медичного канабісу запрацює далеко не відразу після прийняття закону.

Як повідомлялося раніше, у Верховній Раді розробили спільний законопроект щодо легалізації медичного канабісу. Депутати хочуть , щоб ліки на основі канабісу в Україні можна було купити в аптеці за рецептом лікаря, а їх виробництво налагодили всередині країни.

Як відомо, в кінці січня 2021 року Комітет Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування підтримав легалізацію каннабіса в Україні в медичних цілях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...