Україна увійшла в “зелену” зону захворюваності COVID-19 за європейськими критеріями

Україна увійшла в “зелену” зону захворюваності COVID-19 за європейськими критеріями
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Станом на 14 червня всі області України перебувають в “зеленій” зоні за показниками захворюваності COVID-19. Це дозволило віднести країну до зони такого ж рівня епіднебезпеки за критеріями Європейського Союзу.

Loading...

Відповідну заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Все області України перебувають в “зеленій” зоні. Відповідно до критеріїв Європейського Союзу Україна також відтепер увійшла в “зелену” зону. Маємо показник 74,71 випадки зараження на 100 тисяч населення при встановленому ЄС критерії в 75 випадків”, – повідомив прем’єр .

Також, на сьогоднішній день, понад 1,4 мільйона українців отримали перше щеплення проти COVID-19 і понад 238 тисяч осіб – дві дози.

А також Україна вже отримала сумарно 4 млн 850 тисяч доз вакцин різних виробників.

Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що після підтвердження всіх контрактів на поставку препаратів, разом з програмою COVAX, держава отримає до кінця літа більше 10 млн різних вакцин. Ними планують імунізувати 5 млн громадян.

Як ми вже розповідали раніше, вакцинація від COVID-19 в Україні швидше за все буде проводитися кожен сезон.

А також, рада ЄС дозволили іноземцям, які пройшли повну вакцинацію (отримали 2 дози) проти COVID-19 однієї з схвалених в ЄС вакцин, можуть вільно пересуватися в межах Євросоюзу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...