Українцям розповіли, коли чекати нової хвилі захворюваності COVID-19

Українцям розповіли, коли чекати нової хвилі захворюваності COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

В Україні зафіксовано спад пандемії COVID-19, проте нова хвиля коронавірусної інфекції очікується в осінньо-зимовий період. Однак, у літній період, рівень захворюваності буде більш-менш стабільним.

Як заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко “Новому времени“, спад COVID-захворюваності в літні місяці був прогнозованим, а така динаміка є характерною як для України, так і для більшості країн світу.

Loading...

“Зараз епіцентр, який був в Індії в попередні місяці, зокрема в квітні-травні, переміщається в країни Південної Америки: “горять” Бразилія і Аргентина, а в інших країнах відзначається стабілізація”, – пояснив Ляшко.

Значне зниження нових випадків COVID-19 в літній період спостерігається і в Україні, і в більшості європейських країн.

“Ми прогнозуємо, якщо не буде ніяких додаткових мутацій коронавірусу, то в літній період у нас триватиме стабілізація рівня захворюваності з потенційним зростанням в осінньо-зимовий період”, – повідомив Ляшко.

Глава МОЗ зазначив, що при зниженні захворюваності не можна продовжувати ті жорсткі заходи, які впроваджуються при значному зростанні кількості нових випадків і госпіталізованих.

Нагадаємо, 14 червня в Україні офіційно підтверджено вже 2 223 978 випадків COVID-19. З них 420 виявлено за минулу добу. Менший добовий “приріст” хворих в Україні був понад рік тому.

Як ми вже розповідали раніше, всі області України, як і раніше знаходяться в «зеленій» зоні карантину, але це не означає, що уряд зняв усі обмеження.

Це дозволило віднести країну до зони такого ж рівня епіднебезпеки за критеріями Європейського Союзу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...