Євро-2021: в Амстердамі фантастично виконали гімн України, але це не врятувало збірну від поразки

Автор Романова Марі в Новини/Спорт

Збірна України з футболу стартувала на чемпіонаті Європи-2020 поразкою – українці програли в матчі проти Нідерландів.

Loading...

Поєдинок в Амстердамі на “Йохан Кройфф Арені” завершився з рахунком 3:2 і це при тому, що до 75-ї хвилини українці вели в рахунку 0:2. На 79-й хвилині вже була нічия 2:2.

Свій наступний матч Збірна України проведе 17 червня проти Північної Македонії (16:00).

Незважаючи на програш, Україна запам’ятається глядачам урочистим виконанням гімну вболівальниками, які змогли потрапити в Амстердам. І, хоча людей було небагато, голоси українців були чутні.Напередодні Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) зобов’язав Україну переробити форму збірної , а саме прибрати слоган «Героям слава!». При цьому раніше повідомлялося, що Європейський футбольний союз (УЄФА) не стане забороняти нову форму збірної України. Команда Андрія Шевченка повинна була грати в формі, на яку нанесені карта України з окупованих Кримом і привітанням «Слава Україні! Героям слава!”.

Джерело: Народна Правда