Зеленський відповів лідерам G7 на заклик відвести війська

Зеленський відповів лідерам G7 на заклик відвести війська
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам країн Великої сімки (G7), які напередодні підтримали незалежність і суверенітет України, а також закликали Росію відвести війська від східних кордонів.

“Вдячний лідерам Британії, Німеччини, Канади, Італії, США, Франції, Японії та ЄС за незмінну підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. І за заклик до агресора відвести війська від наших східних кордонів і з Криму. Крим – це Україна “, – цитує Зеленського його прес-служба.

Loading...

Як відомо, лідери країн Великої сімки (G7) назвали Росію стороною конфлікту на Донбасі, а не посередником. У G7 закликали Москву вивести війська і підтримувані нею збройні формування з України: “Ми дотримуємося твердої думки, що Росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником. Ми підтверджуємо нашу підтримку нормандському процесу для забезпечення виконання мінських угод”.

Як повідомлялося раніше, 13 червня бойовики на Донбасі обстріляли позиції українських військових в Луганській області 2 рази.

На Донбасі при виконанні службових обов’язків загинула військовослужбовець Збройних сил України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...