Денісова заявила, що окупанти на Донбасі закривають школи і училища

Денісова заявила, що окупанти на Донбасі закривають школи і училища
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Окупаційна влада на непідконтрольній території Донбасу масово закриває школи та профтехучилища, технікуми і вузи.

Loading...

Відповідну заяву зробила український омбудсмен Людмила Денісова. Так, за її словами, в цьому році заплановано суттєве скорочення числа навчальних закладів.

У 2021 році на окупованому Донбасі будуть закриті і оптимізовані Свердловський професійний будівельний ліцей, Свердловський коледж кулінарної майстерності, Стахановський педагогічний коледж, Луганський професійно-технічний коледж, Коледж технологій та дизайну Луганського державного педагогічного університету, Ясинуватський коледж Донецької академії управління.

Також в містах Луганськ, Антрацит, Слов’яносербськ, Красний Луч і Свердловськ будуть закриті 5 шкіл, ще 3 – реорганізовані.

“Це призведе до порушення права на освіту дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях і не мають можливості виїхати на підконтрольну уряду України територію”, – стверджує Денісова.

Як ми вже розповідали раніше, президент РФ Володимир Путін звинуватив Україну нібито в стягуванні військовослужбовців і військової техніки на окупований Донбас.

А тим часом, саміт НАТО закликав РФ припинити підтримку бойовиків на сході України і використовувати агресивну і безвідповідальну ядерну риторику.

Джерело: Народна Правда
загрузка...