Натовп підлітків побив копа в супермаркеті після зауваження щодо поведінки

Натовп підлітків побив копа в супермаркеті після зауваження щодо поведінки
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В одному з супермаркетів Дніпра підлітки побили і пограбували копа після того, як той зробив їм зауваження. Неповнолітніх зловмисників досі не знайшли.

Подробиці повідомляє “Дніпро оперативний”.

Loading...

Відомо, що надзвичайна подія сталася в “АТБ” на вулиці Каруни. Поліцейський в свій вихідний день зайшов до супермаркету. У черзі біля каси він зробив зауваженням 4 підліткам, які вели себе дуже зухвало. Ті у відповідь почали бити чоловіка. Удари наносили по голові і тулубу. Коп кілька разів непритомнів. Перед тим, як втекти, підлітки ще й забрали його iPhone.

Охорона “АТБ” викликала правоохоронців. Поліцейські опитали очевидців події і, отримавши опис підлітків, почали шукати їх, але так досі не знайшли.

А в Маріуполі, нагадаємо, чоловік з сокирою влаштував погром в супермаркеті «АТБ» нібито з помсти за дружину, яку нібито вдарили за те, що вона перебувала у магазині без маски, не дивлячись на карантинні обмеження. Потім його дружина Юлія Ломтадзе зачитала на камеру звернення “з папірця”, в якому просила надати їй матеріальну допомогу після події.

Джерело: Народна Правда
загрузка...