Поки Медведчук звільняє людей з полону, Зеленський продає свої серіали Росії та дозволяє олігархам наживатися на українцях

Поки Медведчук звільняє людей з полону, Зеленський продає свої серіали Росії та дозволяє олігархам наживатися на українцях
Автор Желізняк Олександр в Новини

Лідер опозиції Віктор Медведчукнезважаючи на репресії, які влаштував проти нього чинний режим в особі президента Володимира Зеленського, продовжує працювати на благо нації, займаючись, в тому числі, звільненням наших співгромадян із в’язниць ОРДЛО. А Зеленський за останній рік може лише похвалитися вдалим продажем серіалу “Папік”  Росії та мовчазною підтримкою олігархів – Ахметова, Коломойського, Пінчука, а також низки інших, які продовжують заробляти мільярди на простих українцях.

Посудіть самі: саме ці люди займають перші місця в рейтингах найбагатших українців. І за останній рік, незважаючи на пандемію коронавірусу, тотальні локдауни, вони розбагатіли ще більше. Тобто народ зубожів до краю, рівень безробіття просто зашкалює, а купка бізнесменів, які вхожі до високих кабінетів Офісу президента, стали ще багатшими. І ні президент, ні олігархи не переймаються спільною бідою людей, як тих, хто перебуває в Україні, так і тих, хто досі нудяться у в’язницях ОРДЛО.

Loading...

Долею цих людей опікується тільки Медведчук, за яким стоять увесь світ і українці, а проти – тільки нинішня влада. Нагадаю, що саме завдяки його зусиллям повернулися додому до своїх родинтисячі наших співгромадян! Ще четверо українок могли б, нарешті, вийти на свободу ще в січні цього року, якби процес їх звільнення не застопорила нинішня влада. Причому Медведчуку вдалося домовитися про односторонній обмін! Кому ще за нинішньої чи минулої влади це вдавалося? Нікому.

Звичайно, влада нетямиться від люті через те, що любов і повага народу до Медведчука зростають з кожним днем. І тому чиновники роблять все, щоб зганьбити чесне ім’я опозиційного політика. Але я впевнений, що жодні “плівки” та гучні “викриття”, які насправді не варті й виїденого яйця, їм не допоможуть. Адже всі бачать, хто реально дбає про інтереси людей, а хто просто наживається на нашій країні.

Олександр Кальченко

Джерело: Народна Правда
загрузка...