Російська мережа Mere хоче відкрити в Україні 40 супермаркетів: у РНБО попередили про наслідки

Російська мережа Mere хоче відкрити в Україні 40 супермаркетів: у РНБО попередили про наслідки
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов прокоментував інформацію щодо відкриття в Україні мережі Mere. Раніше в ЗМІ з’явилася заява директора з розвитку мережі в Україні Артема Хоменка про те, що у червні відновить роботу супермаркет в Миколаєві, після чого планується відкриття ще кількох десятків магазинів. За офіційними даними, кінцевим бенефіціаром мережі супермаркетів Mere є російський бізнесмен Сергій Шнайдер.

В ході форуму “Україна 30” Данилов заявив, що вихід російської мережі супермаркетів на український ринок неможливий. Він також заявив, що це неперевірена інформація, яка починається з невизначених ресурсів:

Loading...

“Як це взагалі можливо, це чисто провокаційні речі. Якщо не дай бог якась міська влада дозволить цим хлопцям працювати, повірте, у нас вистачить розуміння, що це робити неможливо … Нехай у себе там, у них є де розвиватися, Хабаровськ … нехай туди їдуть і розвивають дискаунтери … якщо міська влада буде давати преференції російському бізнесу, якщо мова йде про Миколаєв, то до мера і депутатів дуже швидко будуть застосовані (заходи, – ред.), тому що без їх дозволу цього зробити не можна”.

Напередодні секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов запевнив , що в санкційних списках, які затверджує відомство, немає жодної випадкової людини. Щодо кожної особи проводять ретельну перевірку.

Також повідомлялося про те, що посли Євросоюзу продовжили заборону на інвестування в окупований Росією Крим.

Джерело: Народна Правда
загрузка...