У Кабміні розповіли, коли доходи українців зростуть у 3 рази

У Кабміні розповіли, коли доходи українців зростуть у 3 рази
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Радник прем’єр-міністра України, виконавчий директор Центру економічного відновлення Кирило Криволап прогнозує, що до 2030 року ВВП України зросте до 450 млрд доларів.

В ефірі телеканалу Дом  він заявив, що відповідне зростання передбачено планом Національної економічної стратегії, який три місяці тому затвердив уряд.

Криволап каже, що стратегія повинна виходити з щорічного зростання на 7% реального ВВП, при цьому номінально він буде вище:

“Він більше 10% зараз. Уряд вже заклав у бюджет вихід на 5% в найближчі роки, і далі цей показник треба покращувати. Його щорічно оновлюють. Тобто ті інструменти, які вже впроваджені, вони вже дають 5%, а щоб ми отримали 7% зростання, нам необхідно розширити функціонал економічних стимулів, які застосовуються”.

“На виході ми повинні за 10 років подвоїти реальний ВВП України, подвоїти той обсяг продуктів і сервісів, який наша країна генерує. Це означає, що номінальний ВВП в міжнародній валюті зросте до 450 млрд доларів і вище в порівнянні з 154 млрд доларів минулого року. Ми говоримо про потроєння доходів кожного з нас, для кожного громадянина”, – додав Криволап.

Він також підкреслив, що зазвичай країни, які збільшували ВВП, в 3,5 рази збільшували витрати на медицину і соціальне забезпечення.

Тим часом, на засіданні Кабінету міністрів схвалили законопроект , який може скасувати пільги на проїзд в громадському транспорті для всіх категорій громадян. Відповідно до законопроекту, пільги монетизують – кожному, хто має право користуватися громадським транспортом безкоштовно, буде нараховуватися певна грошова сума, розмір якої визначатимуть місцеві влади.

Після публікації нової максимальної ціни в Україні подорожчав бензин.

Джерело: Народна Правда