Українці можуть продати монету номіналом в 1 гривню за тисячу євро: як виглядає рідкісний дріб’язок

Українці можуть продати монету номіналом в 1 гривню за тисячу євро: як виглядає рідкісний дріб’язок
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Монету 1992 року випуску номіналом в 1 гривню в Україні можна продати за 15-30 тисяч гривень.

Loading...

Як повідомляє “Обозреватель” з посиланням на monitex, особливість такої монети – гладкий гурт (ребро).

Таку монету вже можна побачити на сайті з продажу цінних монет, там її продають за ціною 30 тисяч гривень, а на OLX цю ж монету продають за 15 тисяч гривень.

Рідкісна гривня 1992 року виготовлена без написів, насічок і малюнків на ребрі. Таких монет випустили в обмеженій кількості, тому зараз вони користуються попитом у нумізматів.

Відзначимо, якщо на монеті на ребрі є напис “, 1992”, її вартість буде нижче. 1.1 ААГ (латунь світла), з гладким ребром коштує дорожче. Шрифт плоский, розмір поля штампа – 24,5-25 мм. На аверсі є своя особливість (зуб тризуба тонкий і гострий). Кант монети вузький. На аукціоні ціна монети може досягати і більш 30 тис. грн.

Українці можуть продати монету номіналом в 1 гривню за тисячу євро: як виглядає рідкісний дріб’язокУкраїнці можуть продати монету номіналом в 1 гривню за тисячу євро: як виглядає рідкісний дріб’язок

Як повідомлялося раніше, найчастіше в Україні масово підробляють купюри номіналом 500 і 200 гривень, а підроблені 1000 зустрічаються вкрай рідко.

Кабінет міністрів подав у Верховну раду Бюджетну декларацію на 2022-2024 роки, в якому представлений прогноз курсу гривні до долара в наступні роки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...