Військовий назвав регіон України, який важливо захистити від Путіна

Військовий назвав регіон України, який важливо захистити від Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кремль зацікавлений отримати Чорне море щоб використовувати його як стартовий майданчик із відкритим доступом на Близький Схід, Балкани, Кавказ, в Сирію та Східне Середземномор’я.

Таку заяву в інтерв’ю “РБК-Україна” зробив американський генерал-лейтенант у відставці, колишній командувач військами США в Європі в 2014-17 роках, ветеран війни в Іраці та Афганістані Бен Ходжес.

“Я вважаю, що Чорне море є найбільш стратегічно важливим регіоном для Росії. І вони продемонстрували, що готові використовувати силу та будь-які інші інструменти для досягнення своєї мети. Вона полягає в безперешкодному використанні Чорного моря в якості стартового майданчика: на Близький Схід і на Балкани, на Кавказ, в Сирію, в Східне Середземномор’я. Ось чого вони хочуть”, – сказав він.

З цієї причини, говорить екс-військовий, захід повинен не тільки захищати своїх союзників і друзів у регіоні, а й позбавити Кремль можливості використовувати Чорне море як стартовий майданчик: “Для цього потрібно проводити навчання в повітрі, на морі і на суші. І це також необхідно, щоб допомогти Україні розвинути власні оборонні можливості “.

 

Джерело: Народна Правда