Вірастюк під крики “Ганьба” прийняв присягу в Раді

Вірастюк під крики “Ганьба” прийняв присягу в Раді
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Василь Вірастюк прийняв присягу нардепа. Нагадаємо, напередодні Велика палата Верховного суду визнала законним обрання Вірастюка народним депутатом. Зокрема, скасували рішення від 23 травня, в якому говорилося про визнання протиправними дій ЦВК по встановленню результатів довиборів до Ради на 87-му окрузі.

Вірастюк прийняв присягу 15 червня за крики “Ганьба!” з боку депутатів від групи “За майбутнє”.

Loading...

“Клянуся на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників”, – зачитав Вірастюк.

Відзначимо, депутати від групи “За майбутнє” вважають, що мандат повинен належати їх кандидату Олександру Шевченко.

Нагадаємо, 9 червня Центральна виборча комісія на сьогоднішньому засіданні проголосувала за реєстрацію Василя Вірастюка народним депутатом. Вірастюк переміг на довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області. При цьому в кінці травня Верховний Суд скасував протокол Центральної виборчої комісії про встановлення результатів проміжних виборів народних депутатів України в окрузі 87 і визнання Василя Вірастюка обраним депутатом від партії «Слуга народу».

Джерело: Народна Правда
загрузка...